II Powiatowy Konkurs Taneczny „Tylko taniec”

Data: 5 maja, 2016

Dnia 27 kwietnia br. w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się II Powiatowy Konkurs Taneczny „Tylko taniec”, zorganizowany przez Zespół Szkół Publicznych im. Sebastiana Fabiana Klonowicza w Sulmierzycach. Udział w zawodach mogli brać wszyscy uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu ostrowskiego i krotoszyńskiego. Była to okazja, by tancerze z naszej szkoły mogli zaprezentować swoje dokonania choreograficzno- taneczne. W kategorii: zespoły- szkoła podstawowa, klasy 1-3 zwyciężył zespół, w którego skład wchodzą uczennice z klasy IIb: Natalia Michalak, Wiktoria Siwak, Blanka Sobczak, Aleksandra Włodarek, Oliwia Sztukowska, Anna Szubert oraz uczennica z klasy IVa Kornelia Karpowicz. Dziewczynki wykonały układ taneczny opierający się na elementach tańca towarzyskiego i dance. Pochwalić się też możemy I miejscem w kategorii: solo-szkoła podstawowa, klasy 4-6, które w niesamowitym stylu wywalczyła uczennica klasy VId-Weronika Stefaniak.

Wszystkim gratulujemy miejsc na podium, jednocześnie dziękując za godne reprezentowanie naszej szkoły. Zwyciężczynie tańczące w zespole będzie można zobaczyć na żywo na majOSTaszkach 8 czerwca o godzinie 16:00.