II Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Chłopców rocznik 2003 o Puchar Prezesa TKM Włocławek

Data: 28 czerwca, 2014

II Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Chłopców rocznik 2003 o Puchar Prezesa TKM Włocławek odbył się w dniach 20-22.06.2014 r. we Włocławku. W Hali Mistrzów rywalizowało 6 zespołów: MKK Gniezno, Basket Team Opalenica, MKKS Rybnik, TKM Włocławek, TKM II Włocławek, Stal/UKS “Piątka” Ostrów Wlkp. Grano systemem “każdy z każdym”. Zespoły rywalizujące to czołówka naszego kraju w tej kategorii wiekowej, mecze w większości były bardzo zacięte i wyrównane. Zespół Stal/UKS “Piątka” bardzo dobry mecz rozegrał z obecnie najlepszym zespołem krajowym: Basket Team Opalenica, przegrywając bardzo pechowo 2 punktami. Ostatecznie zajął 3 miejsce. Do najlepszej “piątki” turnieju wybrany został Bruno Kromolicki, Mikołaj Zaremba wygrał konkurs rzutów wolnych, z bardzo dobrej strony w konkursie rzutowym z różnych pozycji  pokazali się: Mateusz Kuncewicz, Marcin Śron i Piotrek Stojanowski.
Wyniki zespołu Stal/UKS “Piątka”
Stal/UKS “Piątka” Ostrów Wlkp. – MKK Gniezno         47 : 32
             ”                                                     – MKKS Rybnik         47 : 45
             ”                                                     – BT Opalenica        43 : 45
            ”                                                      – TKM Włocławek     35 : 55
            ”                                                      – TKM II Włocławek  35 : 55
 Ostateczna kolejność:
         1 miejsce:  TKM Włocławek
         2     ”    :   BT Opalenica
         3     ”     :  Stal/UKS “Piątka” Ostrów Wlkp.
         4     ”    :   MKKS Rybnik
         5     ”    :   MKK Gniezno
         6     ”    :   TKM II Włocławek p.k.
 Dziękujemy rodzicom młodych koszykarzy za pomoc w wyjeździe i liczny doping we włocławku.