Gwiazdy odpowiadają na nasze listy

Data: 1 lutego, 2021

Choć od Bożego Narodzenia minęło sporo czasu, nasi uczniowie otrzymali spóźnione prezenty od gwiazd prosto z Niemiec!

Na własnoręcznie stworzone kartki wraz z listami, w których dzieci pisały o sobie, swoich rodzinach, nawykach żywieniowych czy zwyczajach świątecznych odpisali: Thomas Anders, Roland Kaiser oraz Maite Kelly

Thomas Anders to współtwórca znanego na całym świecie zespołu Modern Talking. Obecnie kontynuuje karierę solową śpiewając w języku niemieckim odnosząc jednocześnie znaczne sukcesy

Roland Kaiser to ikona niemieckiej sceny muzycznej. Jego koncerty nazywane “Kaisermania” transmitowane są w otwartych kanałach telewizyjnych, a jego singiel z 2014 roku “Warum hast du nicht nein gesagt” przekroczył na serwisie youtube 120 milionów wyświetleń

Maite Kelly to córka założyciela jednego z najpopularniejszych zespołów lat 90- tych The Kelly Family. Obecnie święci sukcesy śpiewając solo, otrzymując złote i platynowe płyty w Niemczech i Austrii. W 2021 została również jurorką w programie „Deutschland sucht den Superstar” (pl. „Idol”)

Gratulujemy dzieciom i dziękujemy wszystkim chętnym