Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2003

Data: 29 grudnia, 2015

W sobotę 19.12.br. w Opalenicy odbył się Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2003 o Puchar Prezesa Basket Team Opalenicy.

W jednodniowym turnieju wystartowały zespoły: MKK Gniezno, UKS „Piątka” Ostrów Wlkp. oraz gospodarz BT Opalenica.

Wyniki zespołu ostrowskiego:

UKS „Piątka” – MKK Gniezno  38 : 46

UKS „Piątka” – BT Opalenica   63 : 45

Wszystkie zespoły miały po jednej wygranej, o kolejności miejsc decydował stosunek zdobytych koszy do straconych. Nasz zespól miał najkorzystniejszy bilans, zajmując I miejsce. Kolejne miejsca zajęły: BT Opalenica i MKK Gniezno.

Wyróżnionym zawodnikiem zespołu został Mikołaj Zaremba, MVP turnieju – Nikodem Suski.

Skład zespołu: Wojtek Krzyżanowski, Mikołaj Zaremba, Kacper Pietrasik, Oskar Smardz, Nikodem Suski, Mateusz Kuncewicz, Tomasz Marek, Bartosz Bugaj, Mateusz Semczyszyn, Stanisław Stawiński, Bartosz Rachwalski.