Gry i zabawy rodzinne

Data: 25 października, 2016

W sobotę dnia 22 października w ramach innowacji pedagogicznej „Wesoła szkoła” odbyły się kolejne warsztaty skierowane do dzieci oraz ich rodziców.

Tematyka zajęć związana była z tworzeniem gier i zabaw rodzinnych. Prowadzące zajęcia nauczycielki Renata Jelak-Henschel i Liliana Waleńska, zapoznały uczestników z autorskimi grami i zabawami ruchowymi, które rodzice mogą wykorzystywać m.in.: w domu, na podwórku, podczas dziecięcych uroczystości koleżeńskich. Kulminacyjnym punktem zajęć było tworzenie przez dzieci i rodziców własnych gier planszowych. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na kolejne warsztaty związane tematycznie z poznaniem legendy miasta Ostrowa Wielkopolskiego organizatorki zapraszają w miesiącu listopadzie.