Grand Prix w Czwórboju Lekkoatletycznym

Data: 15 października, 2012

3 października w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego w Czwórboju dziewcząt i chłopców. Jest to pierwsza z czterech imprez obejmująca rywalizację w 4 konkurencjach: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców.

W rywalizacji dziewcząt drużyna naszej szkoły w składzie: Natalia Benedykcińska, Klaudia Kaczmarek, Anastazja Grzyb, Gabriela Plucińska, Wiktoria Działoszyńska, Julia Pastok zajęła 1 miejsce (828pkt.).

Ponadto Natalia Benedykcińska zajmuje 1 miejsce w trzech z czterech konkurencji – 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Klaudia Kaczmarek zajmuje 2 miejsce w konkurencji 60m, a Anastazja Grzyb 3 w biegu na 600m.

Drużyna chłopców w składzie: Maciej Wawrzyniak, Kamil Zaradny, Aleks Adamczak, Marcin Sójka, Amadeusz Bizan, Bojanowski Szymon zajęła 6 miejsce.