Gramy dla Adasia! – koncert charytatywny.

Data: 22 listopada, 2018

O tym, że warto pomagać, nikogo nie trzeba chyba specjalnie przekonywać. O tym, że najlepiej robi się to przy dźwiękach muzyki, będzie można się przekonać już 29 listopada.
Ze specjalnym koncertem dla Adasia wystąpi Alicja Janosz. Podczas recitalu artystce towarzyszyć będą wyjątkowi muzycy: Bartosz Mr. Shuffle Niebielecki – cajon, Bartek Miarka – gitara akustyczna, Andrzej Stagraczyński – gitara basowa. Ten niecodzienny charytatywny koncert uświetni ponadto Paula Pływaczyk.
Adaś jest siedmiolatkiem, u którego w wieku 2 lat, po długich i wyczerpujących badaniach, lekarze postawili szokującą diagnozę – Dystrofia Mięśniowa Duchenne’a – czyli zanik mięśni. Na skutek choroby obumierają wszystkie mięśnie w organizmie człowieka. Adaś funkcjonuje dzięki codziennej rehabilitacji, częstym wizytom w Klinice Neurologicznej dla dzieci w Warszawie i sterydom, które wspomagają pracę mięśni. Jak do tej pory największą trudnością dla Adasia jest poruszanie się. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego wózka rehabilitacyjnego oraz zabiegi rehabilitacyjne.
Gramy dla Adasia!
29 listopada 2018 (czwartek)
godz. 18.00
Duża Scena Ostrowskiego Centrum Kultury
Bilety-cegiełki w cenie 20 zł do nabycia w dniu koncertu w OCK
Podczas koncertu odbędzie się także aukcja.