GOŚCINNE PROGI NASZEJ SZKOŁY…

Data: 29 grudnia, 2014

18 grudnia 2014 r. Rada Osiedla nr 3 Krępa zorganizowała w naszej szkole kolejne uroczyste spotkanie wigilijne dla mieszkańców oraz osób samotnych. Wszystkich zgromadzonych gości powitał Przewodniczący Rady Osiedla Stanisław Ratajczak. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek, Starosta Ostrowski Paweł Rajski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki oraz gospodarz obiektu Dyrektor Szkoły Dorota Cieśla. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich kolędy i pastorałki w wykonaniu Szkolnego Chóru „Gama” pod kierunkiem p. Ireny Treski, słowa poezji ks. Jana Twardowskiego w interpretacji dzieci z kl. III a, przygotowanych przez p. Beatę Olszak. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Jan Gajny. Udany występ nagrodzony został brawami i… upominkami.