Głosuj na Filipa może zostać “Ostrowianinem Roku”

Data: 11 marca, 2012

Filip Michalski (szachista), uczeń klasy VIa z naszej szkoły, został nominowany w plebiscycie Ostrowianina Roku w kategorii MŁODY TALENT.

Wysyłając SMS pod numer 7268 o treści MTR.1 możecie Państwo poprzeć jego kandydaturę.

Głosować
można do 21 marca 2012r.

Cena całkowita sms-a to 2,46 zł.

W imieniu Filipa bardzo dziękujemy.

Osiągnięcia Filipa z ostatniego roku:

• II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów – Warszawa 2011
  • I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta i Powiatu Ostrowskiego w Szachach Szkół Podstawowych – Ostrów Wlkp.
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Szachach Poznań
  • III miejsce Ogólnopolskim Turnieju Szachów Rodzinnych – Kalisz
  • I miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Guben – Niemcy
  • 2 razy I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta i Powiatu Ostrowskiego w Szachach Szkół Podstawowych – Ostrów Wlkp.
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Szachach Szkół Podstawowych – Zbąszyń
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych – Poznań
  • I miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Szachowym – Kalisz
  • I miejsce w Mistrzostwach Ostrowa Wlkp. o Puchar Prezydenta Miasta
  • XII miejsce ( I miejsce w roczniku 1999) w Mistrzostwach Świata Szkół – Kraków
  • III miejsce na I szachownicy w Finale Mistrzostw Polski Drużynowych Szkół – Karpacz.
  • 11 listopada 2011r. otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Jarosława Urbaniaka za całokształt osiągnięć i promocję miasta.