Gabinet stomatologiczny uroczyście otwarty.

Data: 19 października, 2017

W miniony piątek w naszej placówce otwarto oficjalnie jeden z dwóch w mieście gabinet stomatologiczny, w którym nasi uczniowie będą mogli sprawdzać i leczyć swoje zęby. Podczas uroczystości którą swoją obecnością zaszczycili m.in.  Marlena Maląg wicewojewoda wielkopolska, Wiesław Wawrzyniak przewodniczący Delegatury Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Ostrowie Wielkopolskim, a także Tomasz Kuczma dyrektor Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego i Wioletta Słupianek dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu, podkreślano wagę tego wydarzenia. 

Część artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie ze szkolnego Koła  Małego Aktora pod kierunkiem pani Anny Dorociak i Lucyny Łukomskiej, chór GAMA pod dyrekcją Ireny Treski i współpracy Jana Gajnego.