FINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU

Data: 24 listopada, 2019

W minioną środę na „Termach Maltańskich odbywał się Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu. W zawodach tych wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej nr 5. Każdy z uczestników płynął dwukrotnie. Najpierw startowały sztafety drużynowe, a po nich odbywały się starty indywidualne. Wszyscy uczniowie spisali się bardzo dobrze, godnie reprezentując SP5. W zawodach tych SP 5 reprezentowali:

Drużyna dziewcząt:

Zuzanna Mosińska, Lena Dusza, Sara Polarczyk, Lena Skowronek, Lena Olejnik, Julia Wiertelak, Ewa Kaszyńska, Ewa Kobylańska, Zuzanna Świątek, Gabriela Sendra, Julia Kociemba, Sujka Zuzanna.

Drużyna chłopców:

Filip Idzikowski, Marcin Doroszewski, Igor Andrzejewski, Gracjan Mąkowski, Adam Sabatowski, Mateusz Wawrzyniak, Nikodem Dudek, Witold Woźnica, Maksymilian Matyszczyk, Dominik Jackowski, Maciej Jędras, Dominik Rosik.