Finał mam talent

Data: 26 marca, 2013

14 marca 2013 roku w stołówce szkolnej odbył się półfinał szkolnego konkursu MAM TALENT. Tym razem stawili się wszyscy uczestnicy. W przesłuchaniu wzięło udział 19 osób. Jak zawsze towarzyszyły występom ogromne emocje. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności doskonale, co nie ułatwiło jurorom wyboru. Po zakończeniu przesłuchania i obejrzeniu występów dzieci, jury udało się na obrady. W tym czasie uczestnicy szykowali niespodziankę. Kiedy komisja z wynikami weszła na salę, wszyscy uczestnicy odtańczyli słynną piosenkę „Gangnam style”. Sprawili tym ogromną radość publiczności, jury jak i samym sobie, co było widać po uśmiechniętych buziach. Do finału zakwalifikowało się 7 prezentacji.

Wielki finał odbył się w czwartek, 21 marca podczas obchodów Dnia Wiosny w naszej szkole. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty przed uczniami z całej szkoły. Spisali się znakomicie. Jednak jury musiało wybrać. I tak zwycięzcami III edycji MAM TALENT zostali: Julia Pastok z IV a, która urzekła wszystkich swoim głosem w piosence pt: „Jak dobrze być motylem” oraz chłopcy z V b, którzy zdobyli serca publiczności tanecznym show. II miejsce zdobyła najmłodsza uczestniczka – Maja Krawczyk z I c – która cudownie zaśpiewała. Miejsce III wywalczył Jakub Mrowiński z III d elektryzującym tańcem. Znakomite występy pokazali także Zuzia Świdurska z III a, Kacper Kaczmarek z IV d i Jakub Majchrzak z III d. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!