Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Data: 13 listopada, 2016

W poniedziałek 7 listopada reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 wzięła udział w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Chwiłkowska, Katarzyna Mania, Ewa Kaszyńska, Zuzanna Sujka, Julia Kociemba, Anna Niezgódka, Nikola Zybała, Natalia Kowalczyk oraz chłopców: Gracjan Mąkowski, Jan Molski, Nikodem Dudek, Stanisław Sępołowicz, Maciej Jędras, Dominik Rosik, Jakub Nawrocki, Bartosz Rachwalski. Każdy uczestnik startował dwukrotnie: w sztafecie oraz indywidualnie. Wszyscy uczniowie spisali się bardzo dobrze zdobywając punkty dla naszej szkoły. Najlepszy wynik uzyskała Nikola Zybała zajmując 2 miejsce w stylu dowolnym. Gratulujemy!