Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

Data: 5 czerwca, 2013

Dnia 3 czerwca 2013 r. w Lesznie odbył się Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę po zdobyciu pierwszego miejsca w rejonie, tym razem, w województwie uplasowały się na 5 miejscu wśród 18 startujących drużyn, z wynikiem 1357 pkt. Indywidualnie, wśród dziewcząt najlepsza była Natalia Benedykcińska zdobywając trzy medale:

srebrny – dla najlepszej zawodniczki, z 394 punktami;  srebrny – w skoku w dal, z wynikiem 4,87 m;  złoty – w biegu na 60m, z czasem  8,18 s.

W skład naszej reprezentacji wchodziły: Natalia Benedykcińska, Gabrysia Bendkowska, Weronika Kania, Weronika Hipp, Anastazja Grzyb, Patrycja Włodarczyk oraz Julia Pastok.

W zawodach tych brała również udział drużyna chłopców w składzie: Mateusz Nawrot, Jakub Kempiński, Michał Zuchowski, Bartłomiej Fita, Adam Chatian oraz Łukasz Klupś.