Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Data: 20 maja, 2013

W czwartek, 16 czerwca, zakończyła się dwunasta edycja CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH. Na stadionie klubu sportowego STAL uczniowie naszej szkoły  zajęli najwyższe miejsca w niemal wszystkich kategoriach.

W kategorii dziewcząt klas szóstych najlepsza okazała się Natalia Benedykcińska, drugie miejsce zajęła Gabrysia Bendkowska, trzecie Patrycja Włodarczyk a szóste Julia Szczepaniak. W kategorii chłopców klas szóstych trzecie  miejsce zajął Dawid Płokarz, czwarte miejsce Jakub Kempiński a piąte Jakub Kępski.

Równie dobrze spisali się uczniowie klas piątych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Weronika Hipp, czwarte miejsce zajęła Anastazja Grzyb a piąte Klaudia Kaczmarek. W kategorii dziewcząt klas czwartych oraz młodszych trzecie miejsce Julia Pastok a szóste Laura Izydorska. W tej samej kategorii wśród chłopców trzecie miejsce zajął Adam Chatian a szóste Jakub Mrowiński.

Wszystkim gratulujemy !!!!