,,Fantastyczny świat powieści o Bilbo Bagginsie”

Data: 21 marca, 2017

Podsumowanie IV Międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego

,,Fantastyczny świat powieści o Bilbo Bagginsie”

W środę 15 marca w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste podsumowanie IV Konkursu Polonistycznego pod patronatem Prezydent Miasta Pani Beaty Klimek. Etap pisemny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych został przeprowadzony w styczniu br., a jego kontynuacją dla uczniów, którzy wcześniej zdobyli odpowiednią ilość punktów, był etap ustny. Wśród 16 laureatów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły – Agata Lewkowicz z klasy VIb oraz Mateusz Luciński z klasy VId, którzy otrzymali wyróżnienia. Celem konkursu polonistycznego jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz poszerzanie wiedzy z zakresu nauki o języku. Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów polonistycznych.