EDU klocki – ROBOTY LEGO WeDo W NASZEJ SZKOLE

Data: 10 września, 2015

Co to jest LEGO WeDo ?

WeDo to linia produktów LEGO® Education, przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.  WeDo to doskonała nauka i zabawa, podczas której dzieci tworzą własne konstrukcje, programują w prostym języku graficznym LEGO® Software WeDo, mając do dyspozycji zestaw klocków wyposażony w czujniki, silniki oraz komputer.

A wszystko to na drodze eksperymentu i dobrej zabawy.

Warsztaty EDU klocki stanowią formę zajęć dodatkowych, pozalekcyjnych i pozwolą w sposób kreatywny wykorzystać czas wolny np. na świetlicy szkolnej, w czasie oczekiwania na lekcje czy odbiór przez rodziców.

Zajęcia dodatkowe w szkole, którą zna rodzic i dziecko.

Zapraszamy już 14 września do sali nr 101, między godz. 14.00 a 17.00 na prezentację zajęć i zapisy,  kiedy to będzie można zobaczyć na czym polega edukacja poprzez zabawę i czym jest projekt Lego WeDo.

TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA w SP5

realizowane od października do lutego 2016r.

 

www.eduklocki.pl

Zdjęcie Edu 3

Co to jest LEGO WeDo ?

WeDo to linia produktów LEGO® Education, przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.  WeDo to doskonała nauka i zabawa, podczas której dzieci tworzą własne konstrukcje, programują w prostym języku graficznym LEGO® Software WeDo, mając do dyspozycji zestaw klocków wyposażony w czujniki, silniki oraz komputer.

A wszystko to na drodze eksperymentu i dobrej zabawy.

 

Warsztaty EDU klocki stanowią formę zajęć dodatkowych, pozalekcyjnych i pozwolą w sposób kreatywny wykorzystać czas wolny np. na świetlicy szkolnej, w czasie oczekiwania na lekcje czy odbiór przez rodziców.

Zajęcia dodatkowe w szkole, którą zna rodzic i dziecko.

 

Zapraszamy już 14 września do sali nr 101, między godz. 14.00 a 17.00 na prezentację zajęć i zapisy,  kiedy to będzie można zobaczyć na czym polega edukacja poprzez zabawę i czym jest projekt Lego WeDo.

 

 

TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA w SP5

realizowane od października do lutego 2016r.

www.eduklocki.pl