EDU klocki – ROBOTY LEGO WeDo W NASZEJ SZKOLE

Data: 11 lutego, 2016

Co to jest LEGO WeDo ?

WeDo to linia produktów LEGO® Education, przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.  WeDo to doskonała nauka i zabawa, podczas której dzieci tworzą własne konstrukcje, programują w prostym języku graficznym LEGO® Software WeDo, mając do dyspozycji zestaw klocków wyposażony w czujniki, silniki oraz komputer.

A wszystko to na drodze eksperymentu i dobrej zabawy.

Warsztaty EDU klocki stanowią formę zajęć dodatkowych, pozalekcyjnych i pozwolą w sposób kreatywny wykorzystać czas wolny np. na świetlicy szkolnej, w czasie oczekiwania na lekcje czy odbiór przez rodziców.

Zajęcia dodatkowe w szkole, którą zna rodzic i dziecko.

REKRUTACJA – MARZEC 2016 – poziom A i B

Zapraszamy już 19 lutego (PIĄTEK) do sali nr 014 (parter), między godz. 13.30 a 16.30 na prezentację zajęć i zapisy,  kiedy to będzie można zobaczyć na czym polega edukacja poprzez zabawę i czym jest projekt Lego WeDo.

 TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA w SP5  realizowane od marca do czerwca 2016r.

www.eduklocki.pl