DZIEŃ RADOŚCI FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Data: 6 czerwca, 2024

W minioną środę nasza szkoła zorganizowała festyn z okazji Dnia Radości, który okazał się wielkim sukcesem. Pogoda dopisała, a wysoka frekwencja wśród uczniów, rodziców i nauczycieli przyczyniła się do niezapomnianej atmosfery pełnej radości i wspólnej zabawy.

Atrakcje były zróżnicowane i dostosowane do każdego wieku. Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchaniec, który nie tylko dostarczał dzieciom mnóstwo radości, ale także pozwalał im na bezpieczne spożytkowanie energii.

Muzyczną gwiazdą festynu była Bogna Kowalska, której występ zachwycił publiczność. Jej energetyczne utwory oraz niezwykły talent wokalny przyciągnęły tłumy pod scenę. Równie wielkim aplauzem został przyjęty Bartosz Nowicki – zwycięzca Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Świata w Katarze, który swoim występem zdobył serca wszystkich obecnych.

Dla miłośników słodyczy i przekąsek przygotowano stoiska z watą cukrową, lodami, popcornem, lemoniadą, kawą, herbatą oraz pysznymi daniami z grilla. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie, a aromatyczne zapachy unosiły się w powietrzu, zachęcając do skosztowania smakołyków.

Jednym z głównych punktów programu był emocjonujący mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. Rywalizacja była zacięta, ale pełna fair play i śmiechu. Ostatecznie uczniowie wykazali się nie tylko zwinnością, ale i sportowym duchem, jednak to nauczyciele zwyciężyli w tym zaciętym pojedynku.

Klaun Czesio zapewnił dzieciom mnóstwo śmiechu, prezentując zabawne skecze i triki. Jego obecność dodała festynowi kolorytu i radości.

Dla miłośników tańca przygotowano dyskotekę, podczas której każdy mógł pokazać swoje taneczne umiejętności. Sala kinowa oferowała chwile wytchnienia przy wyświetlanych filmach, a miłośnicy gier mogli zanurzyć się w świecie planszówek.

Organizacja festynu była możliwa dzięki wspólnemu zaangażowaniu rodziców oraz nauczycieli. Ich praca i determinacja zaowocowały wspaniałą imprezą, która dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie. Mamy nadzieję, że kolejny festyn będzie równie udany!

https://www.facebook.com/sp5OstrowWielkopolski/posts/pfbid025StVHRs2hZ1NZpndA1LRFsqbeGG8WdYF6YzUryjMxcwtm6MGfG2Nj4uijtwhp2hil