DZIEŃ MATKI W KLUBIE SENIORA “ZŁOTY WIEK”

Data: 31 maja, 2015

W środę 27 maja 2015r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste spotkanie członków Klubu Seniora “Złoty Wiek”. Maj jest miesiącem, w którym obchodzimy jedno           z najpiękniejszych świąt – Dzień Matki. Z tej okazji złożyliśmy życzenia wszystkim mamom, które liczne przybyły na tę uroczystość. Nasze życzenia to: piosenka o mamie, w wykonaniu uczennicy klasy VI d – Joanny Skoczylas, poetyckie obrazy matek w interpretacji recytatorów z klasy III a, przygotowanych przez p. Beatę Olszak, przeplatane uczuciowymi i radosnymi piosenkami, w wykonaniu Chóru “GAMA” pod dyrekcją p. Ireny Treski. Nasz występ bardzo się podobał publiczności, o czym świadczyły gorące brawa. Prezes Klubu p. Emilia Markiewicz złożyła podziękowania wszystkim występującym oraz ich opiekunom. To wspaniale, że możemy wykorzystywać swoje talenty, aby nieść radość innym.