Dzień Kobiet w FIGLOLANDZIE

Data: 10 marca, 2014

W dniu 7 marca klasa IIb integracyjna wraz ze swoimi paniami Lucyną Łukomską i Anną Woźniak odwiedziły salę zabaw FIGLOLAND. Jest to miejsce, w którym bezpiecznie i wesoło można spędzić czas. Wspólne wyjście całej klasy zostało zorganizowane przy pomocy rodziców z okazji Dnia Kobiet, czyli święta dziewczynek. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Każdy mógł spróbować swoich sił przechodząc poprzez różnorodne labirynty i tunele. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie i miejsce z piłkami. Gdy ktoś poczuł zmęczenie, mógł odpocząć w zacisznym miejscu lub poszukać innych atrakcji. Podczas dobrej zabawy czas szybko minął i wszyscy bawili się wyśmienicie. Pewnie jeszcze nie raz będzie okazja do dobrej zabawy, a miłe wspomnienia zostaną na długo.