Dzień Kobiet pełen krasnali.

Data: 13 marca, 2016

8 marca to jedna z tych dat, o której wszyscy pamiętają. Międzynarodowy Dzień Kobiet  klasy 1 b integracyjna i 2 a  z wychowawczyniami  panią Lucyną Łukomską,  panią Małgorzatą Monetą-Molską i panią Anną Dorociak postanowiły w swoim gronie spędzić ten czas we Wrocławiu. W pierwszej klas mieli możliwość obejrzenia magicznego przedstawienia w Teatrze Lalek. Tematyką był świat stworzony przez Mozarta w „Czarodziejskim flecie”. Był to czas spędzony z Tamino, Papageno czy Sarastro. Ucztę dla ducha zakończyło zwiedzanie teatru i warsztaty za kurtyną.

Kiedy jest się we Wrocławiu nie można zrezygnować  poszukiwania wrocławskich krasnali. Nasi mali poszukiwacze posługując się mapą odnajdywali skrzaty w obrębie rynku, by pobyt we Wrocławiu w kolejnym niecodziennym miejscu o nazwie „Czary Mary”. Tamże to chłopcy i dziewczynki w niebiańsko wyglądającym  wnętrzu wyrabiali własne lizaki, które zawieźli do Ostrowa.  Finiszem Dnia Kobiet dla klasy 1 b integracyjnej i 2 a było otrzymanie DYPLOMU POSZUKIWACZA WROCŁAWSKICH KRASNALI.