Dzień Kobiet klasy 1 b integracyjnej w Warsztatowni Mydło i Powidło

Data: 10 marca, 2019

7 marca br. klasa 1 b integracyjna wraz z wychowawczynią Lucyną Łukomską i dwiema mamami panią Bogumiłą Podbroczyńską i Karoliną Henicz wybrała się do niezwykłego miejsca w naszym mieście jakim jest Warsztatownia Mydło I Powidło z okazji Dnia Kobiet. Wyjście było tym bardziej podniosłe, iż pierwszy raz Adam z naszej klasy mógł pojechać nowo zakupionym wózkiem dzięki szczodrobliwości naszych uczniów, ich rodziców i przyjaciół. Od tej pory wszelkie wyjścia nie będą ograniczone sposobem przemieszczania się naszego kolegi. W tym miejscu raz jeszcze wszystkim dziękujemy!

Sama wizyta na ul. Wolności w Warsztatowni była niezwykle udana. Nasi uczniowie zapoznali się ze sposobami radzenia sobie na przestrzeni wieków z brudem i dbaniem o czystość. Było zabawnie i wesoło. Na koniec warsztatów każdy uczestnik samodzielnie wykonał cudownie pachnące, o niezwykłym kształcie mydło, które zabrał ze sobą do domu. Jest to miejsce godne polecenia na mapie naszego miasta.