Dzień Kobiet i Mężczyzn w III b

Data: 18 marca, 2012

13 marca uczniowie klasy III b wraz z wychowawczyniami p. Lucyną Łukomską i p. Małgorzatą Monetą-Molską zorganizowali Dzień Kobiet i Mężczyzn, na który to zaprosili swoich rodziców i dziadków. Podczas, gdy zaproszeni goście częstowali się kawą i ciastem każdy z uczniów klasy integracyjnej wykonał przygotowany przez siebie na te okazję występ. Nie zabrakło dobrych skeczy, popisów wiedzy przyrodniczej i wokalnej czy układów tanecznych. Następnie rozpoczęły się zabawy w zaplatanie kitek przez tatusiów, karmienie jabłkami zgłodniałych chłopców przez mamy bez użycia rąk, odgadywanie kto jest na portrecie zaprojektowanym w programie Paint na komputerze, czy trafianie zawiązanym w tyle na nitce cukierkiem do słoika, i wiele, wiele innych. Zabawy było co nie miara, wspomnień pozostanie równie dużo.