Dzień Edukacji Narodowej – muzycznie…

Data: 18 października, 2015

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.  Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole upłynął w muzycznej atmosferze. W uroczystych akademiach, przed społecznością szkolną i wychowawcami zaprezentowały się szkolne talenty. Z bukietem muzycznych życzeń wystąpili: Marcjanna Klusak – kl. V b – flet, Ewa Kaszyńska – kl. III d – pianino, Bartosz Michalski – kl. VI c – gitara, Jakub Zieleziński – kl. III a – pianino, Wiktoria Ratajczak – kl. IV c – skrzypce, Oliwia Łukomska – kl. IV c – pianino oraz śpiew, Adam Piec – kl. V d – akordeon, Maja Krawczyk – kl. IV c – śpiew, zespół taneczny w składzie: Ada i Ewa Kobylańskie, Karolina Florczak, Oliwia Szymczak – kl. VI a i III d oraz Jakub Majchrzak – kl. VI d – perkusja. Koncert prowadził Jakub Glapa. Publiczność nagrodziła artystów wielkimi brawami. Podczas uroczystych spotkań zostały ogłoszone wyniki szkolnych konkursów plastycznych na “Portret nauczyciela” oraz “Jesienny bukiet”. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Dorota Cieśla podziękowała młodym artystom za wspaniały występ, dołączając podziękowania i życzenia dla wszystkich pracowników naszej placówki.