Dzień Edukacji Narodowej

Data: 16 października, 2014

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole upłynął w świątecznej atmosferze życzeń. W pogodny, jesienny poranek, wszyscy zebraliśmy się w sali gimnastycznej wraz ze swoimi wychowawcami. Powitała nas wicedyrektor szkoły Izabela Potasznik. Zofia Kempińska, poetyckim przesłaniem, wprowadziła w nastrój koncertu w wykonaniu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Wystąpili: Marcjanna Klusak – kl. V b – flet, Bartosz Michalski – kl. V c – gitara, Zofia Kaszyńska – kl. VI c – fortepian, Kamila Abdullaeva – kl. VI d – flet, Paulina Wiktorek – kl. VI d – wiolonczela, Joanna Skoczylas – kl. VI d – fortepian, Martyna Zielezińska – kl. VI a – skrzypce, Kacper Kaczmarek – kl. VI d – akordeon, Paweł Okrój – śpiew oraz z “mocnym uderzeniem” na finał, Jakub Majchrzak. Po burzliwych oklaskach przedstawicielka społeczności uczniowskiej złożyła podziękowania nauczycielom za ich pracę oraz życzenia z okazji tego wspaniałego święta. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Dorota Cieśla podziękowała młodym artystom za wspaniały występ, dołączając podziękowania i życzenia dla wszystkich pracowników naszej placówki.