Dzień Edukacji Narodowej

Data: 16 października, 2012

15 października  2012 roku obchodzono w naszej szkole tradycyjnie Dzień Edukacji Narodowej. Na sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność uczniowska, od najmłodszych po najstarsze dzieci, aby poprzez wspaniałe występy podziękować swoim nauczycielom i wychowawcom w dniu ich święta.

Pani dyrektor Dorota Cieśla odczytała jedne z wielu życzeń jakie otrzymało Grono Pedagogiczne, następnie prowadzące akademię uczennice : Joasia Skoczylas i Zosia Kempińska  złożyły życzenia i zapowiedziały występ swoich kolegów i koleżanek, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne i taneczne. Dla nauczycieli program artystyczny przygotowali: Jakub Szymankiewicz VI d, Bartosz Kaczmarek, Zofia Kondal  i Weronika Szymczak z klasy VI c oraz Marta Śroń z VI a. Podczas uroczystości gratulowaliśmy także  drużynie  sztafety SP 5, która w miniony piątek zdobyła II miejsce w zawodach wojewódzkich. Wszyscy sportowcy otrzymali brawa, a podziękowaniom i życzeniom dla nauczycieli nie było w tym dniu końca.