Dzień Dziecka na sportowo i teatralnie

Data: 7 czerwca, 2012

1 czerwca 2012 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Pomimo niesprzyjającej pogody wszyscy bardzo dobrze się bawili. W związku z hasłem przewodnim tego dnia: „Kibicuję Fair Play”, odbył się mecz piłki koszykowej: dziewczynki kontra chłopcy. Obydwie drużyny z wielkim zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Uczniowie z uśmiechem na ustach, ubrani w narodowe barwy, dopingowali swoich kolegów i koleżanki w duchu idei bezpiecznego kibicowania oraz zasad fair play. W przerwie meczu odbył się konkurs podbijania piłki na czas, w którym uczniowie chętnie uczestniczyli. Rozgrywki uświetnił występ grupy tanecznej, która wykazała się zdolnościami tanecznymi i akrobatycznymi. Uczniowie mogli również wziąć udział w zabawach i konkursach, do których zachęcali ich sympatyczni klauni. Integralną częścią tegorocznych obchodów Dnia Dziecka były „Bliskie Spotkania z Teatrem”. Dzieci  młodszych klas z  dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawienia kukiełkowe i teatralne w wykonaniu koleżanek i kolegów ze szkoły. Spotkania z teatrem były wielkim przeżyciem dla młodych  aktorów oraz widzów. Tego dnia wszystkim dopisywały humory, dzieci z uśmiechem na ustach opuszczały szkołę.