DZIEŃ BIAŁO CZERWONY

Data: 11 listopada, 2021

Uczniowie naszej szkoły celebrują Święto Niepodległości także plastycznie . Z tej też okazji wzięli udział w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych pt. „ Zakładka do książki ” w barwach narodowych . W tym roku zgłoszono rekordową ilość prac , bo aż 407. Zakładki napłynęły z Rydzyny , Poznania, Konina , Pleszewa ogółem z 40 placówek oświatowych . Wśród uczniów naszej szkoły przyznano I miejsce w kategorii klas VII- VIII dla Allana Szczuraszka z klasy VIII c . Laureat otrzymał nagrodę od Prezydenta RP  Andrzeja Dudy, a jego praca trafiła do Biblioteki Senatu RP w Warszawie.

Przyznano także trzy wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły tj dla :
Jakuba Bieleckiego z klasy IVa
Leny Nawrot z klasy V a
Julii Wiertelak z klasy VIII c .
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo w konkursie . Koordynatorem konkursu była Pani Iwona Szwarczyńska.