Dzień Babci i Dzień Dziadka

Data: 23 lutego, 2020

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku.

Klasa IB integracyjna upamiętniła to wydarzenie 11 lutego, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala lekcyjna wypełniła się po brzegi. Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi uczniowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Do występu dzieci przygotowały panie wychowawczynie: Elżbieta Skrzypek i Liliana Waleńska. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich Dziadków na poczęstunek .

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu
i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.