Dzień Babci i Dziadka, to nie tylko świąteczna kartka w kalendarzu…

Data: 26 stycznia, 2013

Dzień Babci i Dziadka, to nie tylko świąteczna kartka w kalendarzu, to czas głębokich przeżyć, ciepłych wspomnień i czułych wzruszeń. Uczniowie klasy I C postanowili obchodzić tak ważne święto w klimacie Świąt Bożonarodzeniowych, przygotowując dla ukochanych dziadków “Jasełka”. Występ poprzedzony był wieloma próbami i wiązał się z niesamowitymi emocjami. Wnuczęta, aby sprostać zadaniu, włożyli w przygotowania wiele trudu i energii. Finał miał miejsce 11 stycznia 2013r. Na uroczystość zaprosiliśmy babcie i dziadków, którzy nas nie zawiedli, mimo chłodu i śniegu, bardzo licznie przybyli. Dzieci w artystyczny sposób opowiedziały o Bożym Narodzeniu, a chóry Aniołów zachęciły nie tylko pastuszków, ale przede wszystkim Dziadków, do wyrażenia radości poprzez śpiew kolęd.

Nie zabrakło innych niespodzianek, portrety wykonane przez dzieci, słodkie upominki, życzenia, całusy i wzruszenie dopełniły nasze świętowanie. Uroczystość miała charakter bardzo odświętny, także dzięki zaangażowaniu się rodziców. Mamy zadbały, aby na pięknie nakrytych i gustownie przyozdobionych stołach nie zabrakło pysznych wypieków.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, życzymy wszystkim dziadkom, by dzień jak ten był jasny, dobry i piękny jak sen. Życzymy by przez cały rok szczęście za Wami szło krok, w krok. Życzymy życia bez śladu łez, to co najlepsze dla Dziadków jest!