Dyskoteka szkolna „Na dobry początek…”

Data: 20 października, 2013

W środę 9 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka „Na dobry początek…” na którą chętnie przybyli uczniowie klas IV-VI. Dla uczestników dyskoteki Samorząd Uczniowski przygotował napoje, słodki poczęstunek oraz konkursy. Fantazyjną fryzurę – zwycięzcą została Hania Marciniak oraz ciekawy strój – zwycięzcą został Mikołaj Błaszczyk.

Pomimo ogromnych problemów w zorganizowaniu DJ na dyskotekę znaleźli się rodzice, którym w swoim wolnym czasie chciało się przyjść i sprawić radość dzieciom.

Serdecznie dziękujemy Państwu Barbarze i Marcinowi Marek za udostępnienie sprzętu, świateł i dodatkowych efektów specjalnych oraz uczniom Tomkowi Marek i Mikołajowi Zarembie za fantastyczne poprowadzenie dyskoteki. Profesjonalna oprawa muzyczna zapewniła uczestnikom świetną zabawę.

Dziękujemy w imieniu całej szkoły oraz Samorządu Uczniowskiego