Dwa zwycięstwa w Lidze Wojewódzkiej

Data: 7 kwietnia, 2013

Koszykarki UKS “Piątka” w sobotę 6 kwietnia rozegrały kolejny turniej w Wojewódzkiej Lidze Minikoszykówki dziewcząt r. 2001. Turniej odbył się w Witkowie, wzięły w nim udział 3 zespoły: UKS “Piątka, OSiR Witkowo oraz MOS Wrocław.

Wyniki:

UKS “Piątka” – OSiR Witkowo 60:48

Weronika Hipp – 28pkt., Anna Przysada – 14pkt., Gabriela Plucińska – 6pkt., Natalia Michalska – 4pkt., Anastazja Grzyb – 4pkt., Barbara Narojczyk – 2pkt., Laura Izydorska – 2pkt., wystąpiły również: Bogna Marciniak, Hanna Marciniak, Miretta Kempa, Zofia Kaszyńska i Sandra Kowalczyk.

UKS “Piątka” –  MOS Wrocław 53:52

Weronika Hipp – 24pkt., Barbara Narojczyk – 11pkt., Gabriela Plucińska – 8pkt., Anna Przysada – 5pkt., Natalia Michalska – 2pkt., Hanna Marciniak – 2pkt., Bogna Marciniak – 1pkt., wystąpiły również: Miretta Kempa, Zofia Kaszyńska, Sandra Kowalczyk, Laura Izydorska i Anastazja Grzyb.