Drzwi Otwarte Szkoły

Data: 26 stycznia, 2012

W piątkowe popołudnie, 20 stycznia, korytarze naszej szkoły wypełniły się uśmiechniętymi i zaciekawionymi uczniami ostrowskich zerówek, którzy wraz z rodzicami mieli okazję poznać naszą placówkę. Przyszli uczniowie SP5 mogli obejrzeć ciekawe przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów, zajrzeć do sal lekcyjnych, po raz pierwszy zasiąść w prawdziwych szkolnych ławkach, ale również potańczyć, pobawić się i pofiglować w sali Radosnej Szkoły.  Rodzice mieli natomiast czas, aby porozmawiać z dyrekcją i nauczycielami, zapoznać się bliżej z ofertą dydaktyczną i wychowawczą szkoły oraz – w miłej atmosferze kawiarenki przygotowanej przez klasy integracyjne – wymienić się doświadczeniami i uwagami.

Już teraz czekamy na przyszłych pierwszoklasistów.