Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu w szachach

Data: 13 stycznia, 2013

Dnia 10 stycznia 2013r. w Gimnazjum Spółdzielni Oświatowej Jana Pawła II przy ulicy Waryńskiego odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu w szachach. W turnieju udział wzięło 8 drużyn: SP1, SP 5, SP 6, SP 9, SP 11, SP Sióst1r Salezjanek, SP Nowe Skalmierzyce i SP Raszków. Nasza drużyna w składzie Nikodem Pabiszczak, Bartosz Michalski, Dawid Płokarz, Adrianna Jędras i Igor Cieślak zdobyła maksymalną liczbę punktów i zajęła I miejsce. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Anna Woźniak. Wyniki turnieju: I m. – SP 5 (14p.), II m. – SP 1 (12p.), III m. – SP Nowe Skalmierzyce (8p.), IV m. – SP 11 (8p.), V m. – SP Sióstr Salezjanek (6p.), VI m. – SP 6 (5p.), VII m. – SP 9 (3p.), VIII m. – SP Raszków (0p.). Grano systemem „każdy z każdym”. Dwie zwycięskie drużyny uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej.