Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w szachach

Data: 28 stycznia, 2012

Dnia 25 stycznia 2012r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wlkp odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w szachach. W turnieju udział wzięło 5 drużyn ze szkół podstawowych nr 1,2,5,11 i Nowych Skalmierzyc. Naszą szkołę reprezentowali Adrianna Jędras, Filip Michalski, Michał Marciniak, Adam Niezgódka i Nikodem Pabiszczak. Wysokie umiejętności pozwoliły naszej drużynie zdobyć największą liczbę punktów i zająć I miejsce. Dodatkowo Filip Michalski, Michał Marciniak i Adam Niezgódka uzyskali maksymalną liczbę punktów na poszczególnych szachownicach. Zwycięstwo pozwoliło zakwalifikować się drużynie do Wielkopolskich Mistrzostw, które odbędą się niebawem. Gratulujemy i życzymy powodzenia!