Decoupage w Piątce!

Data: 9 maja, 2016

W kwietniu odbyły się w naszej szkole warsztaty „Torby zdobione metodą decoupage”, zorganizowane przez Zespół ds. integracji w ramach inicjatywy lokalnej „Warsztatowy zawrót głowy”. Tym razem uczestnicy na gotowych ekologicznych torbach bawełnianych wykonywali samodzielnie dekoracje jednostronne popularną techniką decoupage. Polega ona na zdobieniu różnorodnych materiałów za pomocą papierowych serwetek oraz specjalnego kleju. Była to więc okazja nie tylko do wykonania ekologicznej torby, ale i zapoznania się z nową ciekawą techniką plastyczną. Warsztaty prowadziła Dagmara Majewska – Misiek, która podniosła naszą świadomość ekologiczną i nauczyła nas umiejętnie i ekonomicznie wykorzystywać materiały plastyczne. Na zajęciach panowała bardzo przyjemna atmosfera. Dzieci i ich rodzice bardzo zaangażowali się w pracę, która zaowocowała wieloma oryginalnie wykonanymi torbami.