Czwartki LA – runda jesienna zakończona

Data: 3 października, 2016

W czwartek 22 września zakończył się I etap Czwartków Lekkoatletycznych. Impreza ta skierowana jest do dzieci ze szkół podstawowych oraz młodszych, wśród których najliczniejszą grupę stanowili uczniowie naszej szkoły. Rozegrano w kolejnych tygodniach 3 rundy pierwszego etapu. Na stadionie ostrowskiej Stali zaprezentowało się około 180 dziewcząt i chłopców którzy zaliczyli w sumie ponad 1200 osobostartów (ilość uczestników x ilość konkurencji w których wzięli udział). Najciekawszym zjawiskiem była największa liczebność uczestników w najmłodszej grupie wiekowej – czwarte klasy i młodsi. Podczas zawodów uzyskano wiele bardzo dobrych rezultatów. Jak do tej pory najlepiej spisali się Jan Namysł, Igor Wolicki, Joshua Ashaolu. Z niecierpliwością czekamy na rundę wiosenną. Wszystkim startującym gratulujemy.