Czas się przywitać ponownie ze szkołą …

Data: 3 września, 2014

Choć na wakacjach było wesoło, czas się przywitać ponownie ze szkołą …

Dnia 1 września 2014 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2014/2015. Wszyscy stawili się w szkole, aby ponownie spotkać się z koleżankami i kolegami, ale także z nauczycielami. Jak co roku uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Dzieci i rodziców powitała Dyrektor Dorota Cieśla, zwłaszcza najmłodsze dzieci z Rocznych Oddziałów Przygotowania Przedszkolnego oraz pierwszoklasistów. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Mimo iż pogoda nie dopisała i wakacje już za nami,  na buźkach wszystkich dzieci widniały uśmiechy.

Po zakończeniu części oficjalnej zgromadzeni goście mieli przyjemność obejrzeć krótkie przedstawienie artystyczne przygotowane przez klasę II d pod czujnym okiem pani Małgorzaty Jędrzejak. Po części artystycznej wszyscy udali się do swoich sal, aby spokojnie przywitać się w swoich gronach klasowych.
Wszystkim uczniom życzymy owocnego roku szkolnego a nauczycielom cierpliwości i wytrwałości.