CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

Data: 27 listopada, 2016

W środę 23 listopada uczniowie klasy I b integracyjnej wraz z wychowawczyniami wyjechali na wycieczkę do Spółdzielni Socjalnej “Szklany Świat” do Krośnic. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień. Podróż trochę dłużyła się, ale wreszcie dotarliśmy do celu. Gospodarze powitali wszystkich serdecznie. Na samym początku dzieci zwiedzały zakład i zapoznały się z technologią produkcji szklanych cudów. Najwięcej czasu spędziły w dekoratorni, w której mogły podziwiać różnorodne wzory ozdób choinkowych. W trakcie warsztatów każde dziecko miało okazję ozdobić wyprodukowaną bombkę według własnego pomysłu. Każda z nich okazała się bardzo oryginalna i na pewno będzie główną ozdobą domowej choinki. Dużą atrakcją były bombki w czerwonym kolorze z wypisanymi imionami dzieci, a na zakończenie zakupy w zakładowym sklepiku. Pełni wrażeń i w świątecznym nastroju wracaliśmy do domu.