Charytatywny Turniej Siatkówki

Data: 27 września, 2016

W sobotnie przedpołudnie w hali sportowej naszej szkoły odbył się Charytatywny Turniej Siatkówki  dla Kacpra przygotowany przez Panie Magdalenę Kołodziej oraz Joanne Zemską.  Choć było nas niewiele, udało się zebrać  kwotę 700 zł, środki zostaną wpłacone na konto fundacji www.siepomaga.pl/windadlakacperka  oraz przeznaczone na zakup windy. Jest to jedyna szansa na to, że Kacper będzie mógł odczuwać świat – jego emocje, rytm przyrody, tętno miasta… Szansa na łatwiejsze i – przede wszystkim – lepsze życie.  Odwiedziła nas również w tym dniu mała Matylda, dla której w naszej szkole odbyło się kilka akcji. Bardzo nas ucieszył widok energicznej i wracającej do zdrowia Matyldy. Składamy również serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie.