Bożonarodzeniowy szał kartek zakończony sukcesem!

Data: 1 lutego, 2020

Nasi młodzi germaniści z klas 4b, 5a, 6d oraz 7a wykonując wspaniałe kartki Bożonarodzeniowe, w których składali życzenia najważniejszym głowom państw niemieckojęzycznych oraz opisując siebie doczekali się odpowiedzi!
Na naszą korespondencję odpowiedział książę Liechtensteinu, kanclerz Austrii oraz ambasady Niemiec i Austrii. Jest to niewątpliwie duży krok ku dalszej karierze z językiem niemieckim w tle, która miejmy nadzieję będzie dalej tak barwna jak w tym momencie
Książę Liechtensteinu – Hanna Olszak (4b), Amelia Kalina (5a), Tobiasz Ryl (6d)
Kanclerz Austrii – Aleksander Walczak (4b), Antoni Marcinkowski (5a), Iga Gil Vidal (6a)
Ambasada Niemiec – Olga Kazowska (6d)
Ambasada Austrii – Michał Matschi (4b), Nikola Doruch (5a), Filip Kotowski (6d)