Biennale Grafiki i Ekslibrysu Dzieci i Młodzieży „Koci świat”

Data: 25 września, 2016

W piątek 23.09 w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się podsumowanie IX Powiatowego Biennale Grafiki i Ekslibrysu Dzieci i Młodzieży „Koci świat”.  Tegorocznym tematem prac były koteczki, kotki, koty i kocurki, które zostały uwiecznione przez dzieci i młodzież w grafice i ekslibrysie.

Komisja pod przewodnictwem prof. dr hab. Macieja Guźniczaka z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, po obejrzeniu 284 prac postanowiła przyznać 18 równorzędnych nagród i 15 równorzędnych wyróżnień oraz zakwalifikować do wystawy 45 prac. Przyznano również13 nagród Dyrektora Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, które wyręczył osobiście Witold Banach.

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród  nagrodzonych i wyróżnionych, dlatego wszystkim  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I kategoria wiekowa: klasy I-III

Nagroda: Antonina Jurek klasa IIb integracyjna

opiekun Lucyna Łukomska, Małgorzata Moneta-Molska

Nagroda Dyrektora Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Ivo Parfienowicz klasa IId opiekun Anna Karpińska

Wyróżnienie

Aleksandra Różanek klasa IId opiekun Anna Karpińska

Klasyfikacja do wystawy

Julia Piwek klasa IId opiekun Anna Karpińska

Maksymilian Gwizdek klasa IId opiekun Anna Karpińska

Szymon Liebchen  klasa IId opiekun Anna Karpińska

Zuzanna Rybka klasa IId opiekun Anna Karpińska