Biblioteka jest bramą w czasie

Data: 10 czerwca, 2013

Carlos Maria Dominguez w jednej ze swoich książek powiedział, że biblioteka jest bramą w czasie. I w takiej to oto czasoprzestrzeni 10 czerwca br. znaleźli się uczniowie klasy I b integracyjnej wraz z wychowawczyniami panią Lucyną Łukomską i Małgorzatą Monetą-Molską. Dzięki zaangażowaniu pracowników biblioteki mogli przeskakiwać z historii w historię, z czasu jednego do drugiego, by na kolejnej stronie książki odkryć nowe możliwości i perspektywy dla siebie. Uczniowie klasy integracyjnej dowiedzieli się ponadto co to są czasopisma i odświeżyli wiedzę o korzystaniu ze zbiorów bibliotecznych. Młodym czytelnikom trudno było opuścić mury, gdzie zgromadzone są światy, w których wszystko jest możliwe.