ATRAKCYJNE PÓŁKOLONIE W PIĄTCE

Data: 4 marca, 2015

Szkoła Podstawowa nr 5, Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” i Hufiec ZHP w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowały w pierwszym i drugim tygodniu ferii półkolonie. Zajęcia odbywały się od godziny 10.00 do godziny 14.30 i uczestniczyło w nich 56 dzieci. Cykl zajęć sportowo – rekreacyjnych był bardzo bogaty i atrakcyjny. Każdego dnia dzieci brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach, a także uczęszczały na basen. Między zajęciami odbywały się warsztaty profilaktyczne, które wzbogaciły wiedzę dzieci na temat skutków nadużywania alkoholu i palenia papierosów. Na zakończenie każdego turnusu zorganizowany został wyjazd do Aquaparku w Kaliszu. Codziennie dzieci otrzymywały napoje, drożdżówki oraz ciepły posiłek. Półkolonie zostały zorganizowane dzięki dofinansowaniu przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.