Apelujemy o pomoc dla poszkodowanych z Jankowa Przygodzkiego!!!

Data: 15 listopada, 2013

Apelujemy o pomoc poszkodowanym wybuchem gazu w Jankowie Przygodzkim!

Nasza szkoła przyłącza się do akcji organizowanej przez Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Samorząd Szkolny oraz Szkolne Koło PCK przeprowadzi zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, która odbędzie się jutro (sobota 16 listopada 2013) w godzinach od 10:00 do 11:00 w holu naszej szkoły. Można przynosić: żywność długoterminową, odzież i zabawki (czyste i w dobrym stanie), środki czystości, chemię gospodarczą, itp. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do UM.

5 minut przeznaczone na pomoc jest więcej warte niż 10 na współczucie.

Na rzecz potrzebujących można także przekazywać pomoc finansową szczegóły na:

http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/miasto/aktualnosci/8412-pomoc-dla-osob-poszkodowanych-w-jankowie-przygodzkim