Akcja wolontariuszki Julki

Data: 5 czerwca, 2018

Julka uczennica klasy 3 c to wspaniała wolontariuszka, ideą wolontariatu zaraziła swoich gości, których zaprosiła na uroczystość I Komunii św. Julka kocha psy, wykorzystując okazję do pomocy wpadła na pomysł zebrania karmy, misek oraz smyczy dla mniejszych przyjaciół ze schroniska dla zwierząt. Tak więc na pierwszą komunię świętą poprosiła gości, aby zamiast kwiatów, które zaraz zwiędną, przynieśli coś dla schronisk.
Pomysłowość małej wolontariuszki spotkała się  z zainteresowaniem mediów. Dnia 24 maja Julka została zaproszona do Telewizji Polskiej do Programu “Pytanie na śniadanie”. Podczas nagrania nie tylko opowiadała o swoim zainteresowaniu wolontariatem, ale również o swoich planach na przyszłość, które wiąże z założeniem hotelu dla psów.

Julce gratulujemy pomysłu. Życzymy, aby zrealizowała swoje marzenia .