Akcja Rak’n’roll

Data: 18 czerwca, 2018

Marzeniem Mariki, dziewczynki aktywnie działającej w szkolnym wolontariacie, było przekazanie swoich bardzo długich włosów na szczytny cel. Gdy  tylko dowiedziała się o akcji Fundacji rak’n’roll, ucieszyła się, że jej marzenie może się urzeczywistnić. Pomimo propozycji zakładów fryzjerskich, które przy każdym pobycie w salonie oferował odkupienie włosów, Marika nie dała się przekonać materialnie. Bezinteresownie przekazała swoje włosy na rzecz chorych dzieci.
Mała wolontariuszka, ma na swoim koncie już wiele akcji m.in. systematycznie przekazuje dary dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach, co roku uczestniczy w akcji  Szlachetne serce, organizuje zbiórki żywności.
Marika to wolontariuszka o wrażliwym sercu, życzymy jej, aby  swoją postawą zachęci innych do pracy w wolontariacie.
Jej mottem są słowa Matki Teresy z Kalkuty “Nie pozwól, aby ktoś kto przychodzi do ciebie odszedł smutny”.