Akcja „KREDKI DLA AFRYKI”

Data: 7 stycznia, 2018

Dzięki wsparciu naszych rodziców, nauczycieli i Was drodzy uczniowie nasza szkoła włączyła się do akcji Fundacji Asante „Kredki dla Afryki”. Efekt przerósł nasze oczekiwania – 6 kartonów, a w nich ponad 100 kg materiałów papierniczych – to finał zbiórki w liczbach. Dziesiątki zeszytów, kredek, długopisów i innych przyborów już wkrótce trafi do Afryki. Paczki są już spakowane. Koszt przesyłki zebranych materiałów, niestety przewyższył nasze możliwości finansowe. I tu po raz kolejny firma TECHLAND ruszyła z pomocą. Dziękujemy Pani Kamili Dudek za pomoc przy organizacji  transportu artykułów do siedziby fundacji ASANTE w Gorzowie Wielkopolskim, skąd nasze dary wyruszą w dalszą podróż do Afryki. To niesamowite, ile radości daje pomoc innym.

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek – pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli będziemy marzyć wszyscy razem – będzie to już początek nowej rzeczywistości”. (Halder Camara)

DZIĘKUJEMY!!!

Organizatorzy: Agnieszka Gabrysiak (koordynator i główny pomysłodawca) oraz Magdalena Kołodziej i Izabela Gołdyn.