Adam Wójcik Camp – 2016

Data: 16 lipca, 2016

W nagrodę za zdobycie mistrzostwa Polski chłopcy uczestniczyli w CAMPIE Adama Wójcika w Białej Podlaskiej. Niestety ze względu na równoległe zgrupowanie kadry wojewódzkiej, na CAMP pojechało tylko 6 chłopców ze złotej drużyny. Miejsce nieobecnych zajęły 4 koleżanki z SP5 oraz dwóch gimnazjalistów z GIM3. W obozie uczestniczyły również mistrzynie z Leszna oraz czterech chłopców z Przemyśla.
Akademia była bardzo dobrze przygotowana, świetne warunki noclegowe oraz żywieniowe. Korzystano z bogatej infrastruktury AWF (duża hala, basen, bieżnia, duże boisko wielofunkcyjne). Wszyscy otrzymali stroje treningowe CAMPU.
2-3 treningi dziennie pod czujnym okiem Adama Wójcika i trenerki z Przemyśla Anny Banaszak, których wspomagały dwie studentki AWF. Program był bardzo urozmaicony, zajęcia na hali i na zewnątrz. Kilka wejść na basen, wieczorami mecze ligi letniej. Poza tym wycieczka do stadniny koni w Janowie Podlaskim oraz wyjście do kina. Treningi niezbyt intensywne, ale ilość zajęć spowodowała, że pod koniec większość uczestników odczuwało w nogach trudy obozu. Ale przecież po to pojechaliśmy… 🙂
Podsumowując, CAMP to dobrze przepracowany tydzień, w znakomitych warunkach i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe zdjęcia i certyfikaty.